I ve 4řech dokázal Monkeys rozbít FK Vendryni
ZápasyVendryně posilněná o dva nové hráče a Monkeys, kteří se sešli jen v 5 lidech a poskládali tak pouze jednu lajnu. A Monkeys neprojevili žáden respekt k Vendryni a začali s chutí střílet, ve 3. minutě se trefil Kolarczyk po přihrávce Raszyka, poté se trefil Raszyk, kterému asistoval Czeczotka. V 5. minutě si spolupráci zopakovali, v minutě šesté se prohodili, gól střelil Raszyk a asistoval Czeczotka. Po první třetině tak na tabuli svítilo skóre 4:0 pro Monkeys. Ve druhé třetině se skóre první 4 minuty neměnilo, až ve 14 minutě se trefil Raszyk po spolupráci s Kolarczykem. Kolarczyk se zaskvěl i při dalším gólu ze 16. minuty, kdy namazal Czeczotkovi, který si tak připsal hattrick. Ale velké chvíle Czeczotky ještě nekončily. Ve třetí třetině si připsal další dva góly, ale nejprve ve 26. minutě se prosadil zkušený borec Vendryňských Petr Urban po asistenci Kružolka. Ale to bylo vše na co se Vendryně v tomto zápase zmohla. Jak jsem již psal dříve, nyní přišly další chvíle Czeczotky, který vstřelil další dva góly a to ve 27. minutě po přihrávce Raszyka a ve 30. minutě mu přihrával Kubik. Utkání tak skončilo 8:1, hvězdou  tohoto utkání je Czeczotka, který 5 gólů vstřelil a na jeden přihrál.