FBC Bystřice Warlords - Monkeys Třinec 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)

4. Harviš (Sikora), 13. Slowik, 24. Bojda - 8. Ručka (Gráf), 28. Kyselý (Raszyk), 29. Kyselý, 29. Kubík (Raszyk)

Počet střel: 17 - 29

Vyloučení: 2:0

Čti více... :)

Novinka
Do branky Opic nenastoupil Hovanec, tak jak všichni čekali, ale musel ho nahradit Czeczotka (nutno dodat, že tam nešel zrovna s nadšením). Skóre otevřel ve 4. minutě Harviš po nahrávce Sikory a Bystřice vedla 1:0, na to však v 8. minutě reagovali Monkeys gólem Ručky, kdy asistoval Gráf. První třetina, tak skončila nerozhodně 1:1. Ve 2. třetině jsme se sice dočkali několika slibných šancí, ovšem jen jediná z nich skončila gólem. Konkrétně to byl bystřický Slowik, který překonal Czeczotku a upravil tak stav na 2:1 pro Bystřici. Jestli si někdo říkal, že 2. třetina byla nudná a třeba odešel z hlediště, tak měl čeho litovat, protože ve třetí třetině se bylo na co dívat! Nejprve na 3:1 pro Bystřici zvyšoval Bojda a dlouho to vypadalo, že tímto výsledkem utkání skončí. No nestalo se tak! Monkeys si vzali oddechový čas a v posledních dvou minutách spustili kanonádu, kterou otočili stav utkání. Trefil se dvakrát po sobě Kyselý, na první gól mu asistoval Raszyk a bylo rázem vyrovnáno! Ale to asi Opicím nestačilo a zápas dovedl k vítěznému konci Kubík, kdy mu asistoval opět Raszyk!! Hvězdou tohoto uktání je Kyselý, který dokázal tým Monkeys vrátit zpět do hry a velice dobrý výkon podal také Czeczotka v bráně, který ač chytal poprvé, tak dovedl svůj tým k vítězství!