Monkeys se zúčastnílo turnaje
Přidal/a cNsL dne November 21 2010 11:30:10
Náš tým se zúčastníl 1. turnaje V Jablunkově. Přišli jsme si na turnaj zahrát, takže jsme tam nejeli ani s kompletní sestavou. V sestavě chyběli např: Hovanec,Kolarczyk,Ručka,Gráf,Morcinek, tyto hráče nahradili Kostelenec,Cafiero a Kajfosz....

čti více.... :)

Novinka
Náš tým se zúčastníl 1. turnaje V Jablunkově. Přišli jsme si na turnaj zahrát, takže jsme tam nejeli ani s kompletní sestavou. V sestavě chyběli např: Kolarczyk,Ručka,Gráf,Morcinek , tyto hráče nahradili Cafiero a Kajfosz....

Monkeys se přihlásilo do kategorie 15-18 let. Bohužel nedorazili všechny týmy které měli. Nakonec dorazili jen 3 týmy. Přestože jsme si šli zahrát a skusít, kteří dopadneme bez kompletní sestavy, tak to nebylo nejhorší, ale taky ne nejlepší. První zápas jsme odehráli s FBC Coyotes Jablunkov. Před tímto zápasem se říkalo, že Coyotes vyhrajou celý turnaj jak za starší, tak za mladší kategorii. Zápas byl plných neproměněných šancí např: hned v úvodu měl Czeczotka, který dostal pěknou náhravku od Raszyka a netrefil do prázdné brány. Celý zápas býl bezgólový až v předposlední minutě otevřel skóre Raszyk když pěknou střelou přes dva hráče proměnil. Více se nestalo nic. 1:0. V druhém zápase jsme nastoupili proti FBC žluté budky. V tomto zápase se říkalo, že jsme favoriti, taky se potvrdilo. Opět jsme měli hodně šancí, ale proměnili jsme jen 3. Taky s FBC žluté budky měli hodně šancí, ale nechybný Marek Kostelenec udržel opět čisté konto. 3:0. Potom se nevědělo jak to bude dál, kdo s kým bude hrát atd... Nakonec se řeklo, že se bude hrát odvety... Tam jsme prvně nastoupili opět proti FBC Coyotes Jablunkov. Říkali jsme si, že to bude těžký zápas a doplatili jsme na naší nedisciplinovanost. 3 minuty před koncem zápasu jsme prohrávali 0:2, potom jsem snížili na 1:2, a do konce zápasu zbývala asi nějaká minutka. Už jsme nedokázali vyrovnat. 1:2 Potom jsme zase nastoupili proti FBC žluté budky a věděli jsme, že budou chtít vyprovokovat na nějakou bidku atd.... Tak jsme moc souboje nedohrávali a chtěli jsme brát 1. místo, tam jsme museli vyhrát o 4 góly... Jenže to se nám nepodařilo. Zase jsme hořeli na koncovce... Tam jsme vyhráli nějakých 4:2, takže jsme bralí 2. místo.
Jsme i nejsme spokojení s tohoto turnaje... Přestože tam byly jen 3 týmy, tk jsme měli brát 1. misto... Ale že to byl náš 1. turnaj, tak 2. místo je taky pěkné. Všem hráčum velké dík, že odehráli celý turnaj.